Aquest lloc web fa servir galetes per a obtenir dades estadístiques de la navegació dels seus usuaris. Si continueu navegant considerem que accepteu el seu ús.
Sempre podreu revocar el vostre consentiment i obtenir més informació aquí.

Amaga
Benvinguts!
Cal imprimir  o descarregar les entrades al mòbil al finalitzar la compra o en qualsevol altre moment accedint a la vostra Zona Personal.
Si t'apliques  algun descompte caldrà acreditar-lo en l'accés a la sala.
Consulta les edats recomanades i d'accés a la sala de cadascun dels espectacles.

PAQUET 6

PAQUET 10

5 oct

El color de la llum (PALAFRUGELL)

Teatre de Palafrugell
divendres, 5/10/2018 20.30 h 
5 oct 3 dies
més

Las tribulaciones de Virginia

Teatre de Salt
5-8 d'octubre
5 oct 2 dies
més

No m'oblideu mai

Sala La Planeta
5-7 d'octubre
6 oct

Isabella's room

Teatre Municipal de Girona
dissabte, 6/10/2018 20.30 h 
6 oct

La lleugeresa i altres cançons

Sala La Planeta
dissabte, 6/10/2018 20.30 h 
7 oct

Un cop l'any

Teatre Auditori Narcís Masferrer
diumenge, 7/10/2018 18.00 h 
8 oct 6 dies
més

VIII Torneig de Dramatúrgia Catalana

Sala La Planeta
8, 15 i 22 d'octubre | 5, 12 i 19 de novembre | 10 de desembre
11 oct

Un enemigo del pueblo (Ágora)

Teatre Municipal de Girona
dijous, 11/10/2018 20.30 h 
12 oct

Dàmaris Gelabert

Auditori de Girona
divendres, 12/10/2018 12.00 h 
12 oct 2 dies
més

El color de la llum (GIRONA)

Sala La Planeta
12-14 d'octubre
12 oct

Calla, Hamlet, Calla

El Canal
divendres, 12/10/2018 20.30 h 
12 oct

Perra de nadie

Sala La Planeta
divendres, 12/10/2018 20.30 h 
13 oct Diverses
sessions

25 Il.lusions

Teatre Municipal de Girona
13 d'octubre
13 oct 1 dia
més

El Senyor Petit

La Factoria d'Arts Escèniques de Banyoles
13 i 14 d'octubre
13 oct

Una Ilíada

Teatre de Salt
dissabte, 13/10/2018 20.30 h 
14 oct Diverses
sessions

Concert pels més menuts

El Canal
14 d'octubre
14 oct

Traviata (You deserve a better future)

Auditori de Girona
diumenge, 14/10/2018 19.00 h 
16 oct

Mater

Cinema Truffaut
dimarts, 16/10/2018 20.30 h 
18 oct 7 dies
més

Ventura

Can Pagans
18-20 d'octubre | 8-10, 22 i 24 de novembre
19 oct 1 dia
més

L'omissió de la família Coleman

Teatre Municipal de Girona
19 i 20 d'octubre
20 oct

Kassandra

Teatre de Salt
dissabte, 20/10/2018 20.30 h 
20 oct

La Festé (concert de comiat)

Auditori de Girona
dissabte, 20/10/2018 20.30 h 
21 oct

La llavor del foc

Sala La Planeta
diumenge, 21/10/2018 12.00 h 
21 oct

Fairfly

Teatre de Salt
diumenge, 21/10/2018 18.00 h 
23 oct

Sotabosc

Cinema Truffaut
dimarts, 23/10/2018 20.30 h 
27 oct Diverses
sessions

Wohnwagen

El Canal
27 d'octubre
27 oct

Humans

Auditori Teatre Espai Ter
dissabte, 27/10/2018 20.30 h 
28 oct 1 dia
més

Biblioteca de sons i sorolls

La Mercè
28 i 29 d'octubre
28 oct

Sol bémol

Teatre Municipal de Girona
diumenge, 28/10/2018 18.00 h 
28 oct

La set i la revolució

Teatre de Salt
diumenge, 28/10/2018 20.30 h 
31 oct 4 dies
més

Slava's SnowShow

Teatre Municipal de Girona
31 d'octubre | 1-4 de novembre
31 oct

Rosario

Auditori de Girona
dimecres, 31/10/2018 20.30 h 
1 nov Diverses
sessions

Vestuvès (Casament)

El Canal
1 de novembre
2 nov

Miedo

Auditori de Girona
divendres, 2/11/2018 20.30 h 
2 nov 1 dia
més

Escargots

La Mercè
2 i 3 de novembre
3 nov

Moving with Pina

Teatre de Salt
dissabte, 3/11/2018 20.30 h 
6 nov

Leto

Cinema Truffaut
dimarts, 6/11/2018 20.30 h 
7 nov

Llibràlegs IV - Carles Rahola

Biblioteca Carles Rahola
dimecres, 7/11/2018 20.30 h 
9 nov 1 dia
més

The Animals and Children took to the Streets

El Canal
9 i 10 de novembre
9 nov 1 dia
més

Les coses excepcionals

Sala La Planeta
9 i 10 de novembre
10 nov Diverses
sessions

Èdip

Teatre Municipal de Girona
10 de novembre
10 nov

Bloop!

Teatre de Salt
dissabte, 10/11/2018 18.00 h 
11 nov

Només una vegada

Teatre de Salt
diumenge, 11/11/2018 18.00 h 
11 nov

Maria Arnal i Marcel Bagés

Teatre Municipal de Girona
diumenge, 11/11/2018 18.00 h 
11 nov

Acorar

Sala La Planeta
diumenge, 11/11/2018 18.00 h 
13 nov

Le livre d'image

Cinema Truffaut
dimarts, 13/11/2018 20.30 h 
14 nov

Llibràlegs IV - Antònia Adroher

Biblioteca Antònia Adroher
dimecres, 14/11/2018 20.30 h 
15 nov

Mundo obrero

Teatre de Salt
dijous, 15/11/2018 20.30 h 
16 nov 6 dies
més

MACHO MAN

Teatre Municipal de Girona (Saló de descans)
16-18, 22-25 de novembre
16 nov

Alba (o el jardí de les delícies)

El Canal
divendres, 16/11/2018 20.30 h 
16 nov 1 dia
més

Epodermis

Sala La Planeta
16 i 17 de novembre
16 nov 1 dia
més

Requiem pour L.

Teatre Municipal de Girona
16 i 17 de novembre
17 nov

Immortal (Sant Feliu)

Teatre Auditori Narcís Masferrer
dissabte, 17/11/2018 20.30 h 
17 nov

Rhumans

Teatre de Salt
dissabte, 17/11/2018 20.30 h 
18 nov

Viatge al centre de la terra

Teatre Municipal de Girona
diumenge, 18/11/2018 18.00 h 
18 nov

El bramido de Düsseldorf

El Canal
diumenge, 18/11/2018 18.00 h 
20 nov

Entre dos aguas

Cinema Truffaut
dimarts, 20/11/2018 20.30 h 
21 nov

Llibràlegs IV - Salvador Allende

Biblioteca Salvador Allende
dimecres, 21/11/2018 20.30 h 
22 nov 1 dia
més

Teatre de Salt
22 i 23 de novembre
23 nov 2 dies
més

Uncanny Valley

Sala La Planeta
23-25 de novembre
23 nov

Here

El Canal
divendres, 23/11/2018 20.30 h 
23 nov

Rebota, rebota y en tu cara explota

La Mercè
divendres, 23/11/2018 22.30 h 
24 nov

Impulso

Cinema Truffaut
dissabte, 24/11/2018 18.00 h 
24 nov Diverses
sessions

Immortal (Bescanó)

Teatre de Bescanó
24 de novembre
24 nov

Génesis 6, 6-7

Teatre Municipal de Girona
dissabte, 24/11/2018 20.30 h 
24 nov

La nit dels Sopa II

La Mirona
dissabte, 24/11/2018 22.30 h 
24 nov

Niño de Elche

El Canal
dissabte, 24/11/2018 22.30 h 
25 nov Diverses
sessions

Liov

Casino de Girona
25 de novembre
25 nov

The Generosity of Dorcas

Teatre de Salt
diumenge, 25/11/2018 18.00 h 
27 nov

Comandante Arian

Cinema Truffaut
dimarts, 27/11/2018 20.30 h 
28 nov 4 dies
més

Mili KK

Sala La Planeta
28-30 de novembre | 1 i 2 de desembre
28 nov 1 dia
més

Sílvia Pérez Cruz & Marco Mezquida

Teatre Municipal de Girona
28 i 29 de novembre
28 nov

Llibràlegs IV - Ernest Lluch

Biblioteca Ernest Lluch
dimecres, 28/11/2018 20.30 h 
30 nov

AMNÈ(I)S(T)IA

Teatre de Salt
divendres, 30/11/2018 20.30 h 
30 nov

Xebi SF

Sala La Planeta
divendres, 30/11/2018 22.30 h 
1 des Diverses
sessions

El Petit Príncep

Auditori de Girona
1 de desembre
1 des Diverses
sessions

La resposta

Teatre Municipal de Girona
1 de desembre
1 des

Vida

Sala La Planeta
dissabte, 1/12/2018 18.00 h 
1 des

Clara Peya

Teatre de Salt
dissabte, 1/12/2018 20.30 h 
1 des

Les noies de Mossbank Road (Palafrugell)

Teatre de Palafrugell
dissabte, 1/12/2018 20.30 h 
3 des

Im Herzen der Gewalt (Al cor de la violència)

Teatre Municipal de Girona
dilluns, 3/12/2018 20.30 h 
4 des

Ara

Cinema Truffaut
dimarts, 4/12/2018 20.30 h 
4 des

Llibràlegs IV - Just M. Casero

Biblioteca Just M. Casero
dimarts, 4/12/2018 20.30 h 
5 des

Les noies de Mossbank Road (Torroella)

Auditori Teatre Espai Ter
dimecres, 5/12/2018 20.30 h 
6 des

TROIA, una veritable odissea!

Teatre Municipal de Girona
dijous, 6/12/2018 18.00 h 
6 des

Les noies de Mossbank Road (Sant Feliu)

Teatre Auditori Narcís Masferrer
dijous, 6/12/2018 18.00 h 
6 des 1 dia
més

La néta del Senyor Linh

El Canal
6 i 7 de desembre
7 des

Els ocells

Sala La Planeta
divendres, 7/12/2018 20.30 h 
7 des

Cronología de las bestias

Teatre Municipal de Girona
divendres, 7/12/2018 20.30 h 
7 des

Esmorza amb mi

La Factoria d'Arts Escèniques de Banyoles
divendres, 7/12/2018 21.00 h 
8 des 1 dia
més

Les noies de Mossbank Road (Girona)

Teatre Municipal de Girona
8 i 9 de desembre
8 des

El cos es cola

Teatre de Salt
dissabte, 8/12/2018 20.30 h 
9 des

Una lluita constant

Sala La Planeta
diumenge, 9/12/2018 18.00 h 
BITO PRODUCCIONS S.L.
PATI DEL TEATRE 17190 SALT
Telèfon: 972402004
Correu electrònic: taquilla@bito.pro

Segueix-nos!

Avís legal
Política de galetes
Desenvolupat perKoobin